Fotoblog maxmaks http://maxmaks.flog.pl/ Fotoblog DZIĘKUJE ZA CZAS POŚWIĘCONY MOJEJ GALERII: maxmaks.flog.pl. ****Fotografować to znaczy wstrzymywać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości..*** < ~~~~photography is my world, my life, my passion~~~~ ____________ Mon, 26 Sep 2016 13:13:56 +0200 Mon, 26 Sep 2016 13:13:56 +0200 pl-PL ... http://maxmaks.flog.pl/wpis/11419916/ http://maxmaks.flog.pl/wpis/11419916/ Mon, 26 Sep 2016 13:13:56 +0200 ... ::

]]>
Sometimes... http://maxmaks.flog.pl/wpis/11415955/sometimes http://maxmaks.flog.pl/wpis/11415955/sometimes Sat, 24 Sep 2016 21:15:26 +0200 Sometimes... ::

]]>
http://maxmaks.flog.pl/wpis/10223048/ http://maxmaks.flog.pl/wpis/10223048/ Tue, 30 Jun 2015 22:50:57 +0200  ::

]]>
http://maxmaks.flog.pl/wpis/10213131/ http://maxmaks.flog.pl/wpis/10213131/ Sat, 27 Jun 2015 19:25:34 +0200  ::

]]>
Wiosna......moja Wiosna ♥ http://maxmaks.flog.pl/wpis/10076934/wiosnamoja-wiosna-- http://maxmaks.flog.pl/wpis/10076934/wiosnamoja-wiosna-- Thu, 14 May 2015 16:05:17 +0200 Wiosna......moja Wiosna ♥  ::

]]>
d r e a m s.... http://maxmaks.flog.pl/wpis/9778883/d-r-e-a-m-s http://maxmaks.flog.pl/wpis/9778883/d-r-e-a-m-s Sun, 08 Feb 2015 13:33:06 +0100 d r e a m s.... ::

]]>
http://maxmaks.flog.pl/wpis/8678352/ http://maxmaks.flog.pl/wpis/8678352/ Wed, 09 Apr 2014 18:34:23 +0200  ::

]]>
http://maxmaks.flog.pl/wpis/8663423/ http://maxmaks.flog.pl/wpis/8663423/ Sun, 06 Apr 2014 12:26:18 +0200  ::

]]>
http://maxmaks.flog.pl/wpis/8652927/ http://maxmaks.flog.pl/wpis/8652927/ Thu, 03 Apr 2014 21:39:51 +0200  ::

]]>
http://maxmaks.flog.pl/wpis/8643456/ http://maxmaks.flog.pl/wpis/8643456/ Tue, 01 Apr 2014 19:46:41 +0200  :: Moja cudna Wiosenka &hearts;
 
 
plener 2014 rozpoczęty

Moja cudna Wiosenka &hearts; plener 2014 rozpoczęty

]]>